Przesunięta z powodu COVID-19

2677

Nie pod koniec stycznia a dopiero na początku kwietnia w lubińskiej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się Gala Disco. Organizatorzy zdecydowali się przenieść imprezę, obawiając się zaostrzenia przez rząd obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Kolejna, 7. już edycja Gali Disco planowana była na ostatnią sobotę tego miesiąca, czyli na 29 stycznia.

– W miarę zbliżania się tego terminu słyszymy o możliwości większych ograniczeń w organizacji imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych. Czekanie do ostatniej chwili wiąże się z dużym ryzykiem, a nie chcemy rozczarować tych, którzy się wybierają na imprezę. Mieliśmy na uwadze alternatywną datę i aktualnie przenosimy Galę Disco na termin oddalony o dwa miesiące, na 2 kwietnia, wierząc, że sytuacja pandemiczna się poprawi, a ograniczenia zostaną zniesione lub mocno zredukowane. Uczestnicy zabawy potrzebują rozrywki z ulubionymi artystami, ale chcą także czuć się bezpiecznie – tłumaczy Adam Pisarski, prezes firmy Events Factory organizującej wydarzenie.

Organizator Gali Disco potwierdza, że wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność. Jeśli wytyczne nie ulegną zmianie, oświadczenie dla uczestnika imprezy (zwierające dane trackingowe) będzie do pobrania ze strony internetowej imprezy lub platform sprzedających bilety i do okazania przy wejściu na teren wydarzenia.

Gala Disco to od kilku lat jedna z największych tego typu imprez tanecznych w regionie. Bilety na wydarzenie kosztują 99 zł (na płytę) oraz 399 zł (VIP) i dostępne są online na stronie imprezy www.galadisco.pl, a także wielu popularnych bileteriach, w salonach Empik i w kasie RCS Lubin. Dzieci do lat 15 mają wstęp bezpłatny, jeśli towarzyszą im opiekunowie.