Przegrany remis

180

W ramach PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin zremisowało 2:2 z beniaminkiem – Stalą Mielec. Bramki dla „Miedziowych” zdobywali Kacper Chodyna oraz Sasa Balić.

foty

Od pierwszej minuty spotkania to Zagłębie przejęło inicjatywę i kontrolowało spotkanie. Przyniosło to efekt w 17. minucie kiedy to piłkę do siatki skierował Kacper Chodyna, po podaniu Łukasza Poręby. Było to pierwsze trafienie piłkarza w Ekstraklasie. W 35. minucie dośrodkował Lubomir Guldan, a piłkę na bramkę zamienił Sasa Balić. Dwie minuty póżniej Stal strzeliła bramkę kontaktową.

Druga połowa niestety należała do gości. W 50 minucie fenomenalnie z rzutu wolnego uderzył Peteri Forssel i było 2:2. W 64 minucie z ostrego kąta wsiatkę trafił Patryk Szysz. W 72. minucie z dystansu uderzył Flis jednak obok bramki.

Następne spotkanie Zagłębie rozegra we wtorek z Podbeskidziem Bielsko Biała.