Przegrana Zagłębia w sparingu

21

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przebywają na obozie przygotowawczym w austriackim Kaprum. Dziś podopieczni Marka Bajora zmierzyli się w sparingowym meczu ze Steauą Bukareszt. Lubinianie musieli uznać wyższość rumuńskiej drużyny, przegrywając 1:4.

Już w 5. minucie Steaua wyszła na prowadzenie, a bramkę zdobył Bănel Nicoliţă. Po kwadransie i trafieniu Wojciecha Kędziory było 1:1. W 39. minucie bramkę zdobył Stelian Stancu i zespół ze stolicy Rumunii odzyskał prowadzenie.

W drugiej połowie Steaua zdobyła jeszcze dwie bramki. W 74. minucie na listę strzelców wpisał się Surdu, a zaledwie trzy minuty później swoją druga bramkę zdobył Stancu. Zagłębie – Steaua 1:4.

Wczoraj lubinianie mieli zmierzyć się w sparingu z czeską Victorią Pilzno, jednak spotkanie zostało odwołane na zbyt duże opady deszczu.

Zagłębie Lubin: 1. połowa: Forenc – G. Bartczak, Horvath, Reina, Dinis – Plizga, M. Bartczak, Wilczek, Testowany zawodnik, Osmanagić – Kędziora. 2. połowa: Ptak – Costa, Stasiak, Markowski, Kocot – Ekwueme, Kapias, Hanzel, Bryła, Błąd (Rakowski) – Woźniak