Przeboje Sinatry na dziedzińcu Narodowej

1734

Wiosna już była, teraz przyszła pora na lato – Narodowa Orkiestra Dęta zaprasza w sobotę na kolejny koncert z cyklu Cztery Pory Roku z Narodową. Tym razem publiczność usłyszy przeboje Franka Sinatry.

Jak na lato przystało, koncert odbędzie się w plenerze, ale w kameralnej atmosferze. Muzycy zagrają na dziedzińcu siedziby Narodowej Orkiestry Dętej na Wzgórzu Zamkowym. Publiczność usiądzie na leżaczkach, przy nastrojowym świetle, by posłuchać największych przebojów Franka Sinatry w wykonaniu Natalii Świerczyńskiej znanej z telewizyjnego show „The Voice of Poland”. Towarzyszyć jej będzie zespół muzyków w składzie: Dawid Kostka (gitara), Michał Baranowski (fortepian), Wojciech Judkowiak (kontrabas), Sebastian Skrzypek (perkusja), Tomasz Orłowski (trąbka), Dawid Tokłowicz (saksofon altowy), Seweryn Graniasty (saksofon tenorowy) i Piotr Banyś (puzon).

Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Fly me to the moon” czy słynne „My Way”. To będzie prawdziwa uczta muzyczna dla miłośników amerykańskiego jazzu lat 40.

Koncert odbędzie się w sobotę 27 maja o godzinie 20. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów. Kosztują one 30 zł i można je kupić w siedzibie Narodowej Orkiestry Dętej oraz w Infopunkcie w Muzeum Historycznym w ratuszu. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas wydarzenia będzie można kupić i spróbować wyjątkowego wina z Hiszpanii, z regionu La Mancha, Alicante wina z Włoch wiecznie zielonego Piemontu, oraz doskonałego wina reńskiego z Niemiec. Będzie też możliwość skosztowania serów dojrzewających od lokalnych serowarów.

Kolejny koncert z cyklu Cztery Pory Roku jesienią.


POWIĄZANE ARTYKUŁY