Polska Noc Kabaretowa

568

2 października w lubińskiej hali widowiskowo-sportowej premierowe skecze w wykonaniu najlepszych polskich kabaretów. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na Polską Noc Kabaretową.

Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego, Kabaret K2, Kabaret Młodych Panów, Szymon Łątkowski oraz niezastąpione Dziennikarki Zaangażowane.

Wyjątkowa edycja największej Kabaretowej trasy w Polsce. Największy, epicki skład artystów. Tematy, jakich jeszcze nie poruszaliśmy i śmiech, który będzie niósł się przez całą Polskę. Tym razem na tapetę bierzemy… twoje miasto! Sprawdzimy, co u was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców. Zobacz swoje miasto oczami kabaretów. Zapraszamy na premierowe skecze w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu

– reklamują Polską Noc Kabaretową jej organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się 2 października o godzinie 18. Poprowadzi je Bartosz Klauziński z Kabaretu K2.

Bilety do nabycia w kasie w Centrum Squash w hali widowiskowo-sportowej już od 125 zł.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na Polską Noc Kabaretową. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (14 września) o godz. 13.00 pod numer 516 016 166.

Bilety wygrali: Zofia Topornicka i Mieczysław Wilczyński. Gratulujemy!

W przyszłym tygodniu znowu będziemy mieli dla naszych Czytelników dwa pojedyncze bilety.


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.