Polska niemoralna komedia w Kinie Kobiet

72

O tym, że życie z kilkoma partnerkami może być problematyczne, Piotr Adamczyk przekonywał już w remake’u słynnej komedii „Och, Karol!” z 1985 roku. Teraz podbija serca żeńskiej publiczności w komedii „Mayday”, gdzie zmaga się z… dwiema żonami. Wszystkie panie, które mają ochotę sprawdzić, jak się w tej sytuacji odnalazł, Helios zaprasza na pierwszą w tym roku odsłonę Kina Kobiet.

Janek prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi, z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi, z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy – Staszek. Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało niezłe skutki!

Zima za oknem zobowiązuje, nawet jeśli nie prószy śnieg. Aby wziąć udział w konkursie specjalnym, tak bardzo lubianym przez uczestniczki Kina Kobiet, tym razem lubińskie kino Helios prosi o białe niczym śnieżki akcenty w garderobie – im więcej, tym lepiej! Na wszystkie panie czeka moc atrakcji oraz niespodzianek.

Aby nie krzyczeć później: Mayday! Nie mam biletów na Kino Kobiet, warto zaopatrzyć się w nie już dziś – w kinowej kasie lub na stronie www.helios.pl, a następnie zjawić się na sali pełnej mam, cioć, sióstr i przyjaciółek.

Kino Kobiet w lubińskim Heliosie odbędzie się 15 stycznia. Film wyświetlony zostanie o godzinie 18.30, ale do kina warto przyjść już godzinę wcześniej, ponieważ na panie w holu czekać będzie sporo atrakcji.

Źródło Informacja prasowa