Pogoń lepsza w sparingu

67

Drugi mecz kontrolny rozegrali piłkarze ręczni Zagłębia Lubin. Tym razem Miedziowi zmierzyli się w Buku z Pogonią Szczecin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 25:21 (16:8) na korzyść rywali.

Pierwsza połowa zupełnie lubinianom nie wyszła. Pogoń w pewnym momencie zbliżała się już na dziesięć trafień przewagi, ostatecznie schodząc do szatni przy ośmiobramkowym prowadzeniu. Jeszcze pięć minut po zmianie stron szczecinianie prowadzili 19:11, ale od tego momentu zawodnicy Zagłębia zaczęli odrabiać straty. Podopiecznym Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera udało się zbliżyć do rywala na cztery bramki. Mecz zakończył się wynikiem 21:25.

Pogoń Szczecin – MKS Zagłębie Lubin 25:21 (16:8)

Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Stankiewicz, Kużdeba 1, Mrozowicz, Pawlaczyk 1, Tokaj, Marciniak 6, Moryń 3, Kupiec 1, Dudkowski 6, Szymyślik 1, Sroczyk 1, Dziubiński, Pietruszko, Gębala 1.