Podział punktów z Wartą

171

W piątkowy wieczór KGHM Zagłębia Lubin zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Wartą Poznań 2:2. Bramki dla „Miedziowych” zdobywali Dolezal i Adamski.

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych w wykonaniu obu drużyn, jednak stworzyły sobie akcje bramkowe.  W 28 minucie do bramki Zagłębia z najbliższej odległości trafił Jan Grzesik. Kilka minut później odpowiedzieli lubinianie, kiedy głową do bramki Warty trafił Martin Dolezal.

W drugiej połowie tempo meczu znów nie porywało, jednak oba zespoły potrafiły chwilami wrzucić wyższy bieg. W 67. minucie prowadzenie Zagłębiu dał Rafał Adamski, jednak cztery minuty później wyrównał już Adam Zrelak.

Kolejne spotkanie KGHM Zagłębie Lubin rozegra na własnym boisku z Wisłą Płock o godzinie 15:00 w niedzielę.