Piotrcovia bez szans

11

Zaskoczenia w Piotrkowie Trybunalskim nie było. Piłkarki ręczne KGHM Metraco Zagłębie Lubin bez trudy rozprawiły się z tamtejszą Piotrcovią 30:21 i pozbawiły ją resztek szans na medal.

Jedynie przez pierwszych kilka minut piłkarkom Piotrcovii udało się nawiązać wyrównaną walkę z miedziowymi. Pozostała część pierwszej odsłony spotkania należała zdecydowanie do podopiecznych Bożeny Karkut, które każdy błąd gospodyń przekuwały na punkt. Miedziowe pierwszą połowę spotkania wygrały 16:11.

W drugiej odsłonie meczu lubinianki regularnie powiększały swoją przewagę nad Piotrkovią, która jedynie bezradnie zerkała na tablicę wyników. Gospodyniom udało się nieco nadrobić straty, kiedy Zagłębie trochę rozluźniło swoją grę. Miedziowe pewnie zwyciężyły 31:20, tym samym awansując do półfinału rozgrywek.

MKS Piotrcovia Piotrów Trybunalski 20:31 KGHM Metraco Zagłębie Lubin.