Pierwszy sparing zwycięski

246

Przygotowujące się do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek piłkarki FemGol rozegrały pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzyły się z rówieśniczkami z MUKS 11 Zielona Góra. Lubinianki zwyciężyły 4:2.

Początek spotkania to wyraźna dominacja naszego zespołu, co jednak nie przekładało się na zdobycze bramkowe. Dopiero po 15 minutach prowadzenie lubiniankom dała Joanna Kajda, a w ostatniej minucie pierwszej połowy na 2:0 podwyższyła Ewa Umnicka.

Druga odsłona spotkania była już bardziej wyrównana, a po trafieniach Nikoli Czukiewskiej i Martyny Ilnickiej oraz po dwóch bramkach piłkarek z Zielonej Góry mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:2.

– Cieszy wygrana, ale wiemy, że jeśli chodzi o aspekt sportowy to nasze piłkarki stać na jeszcze lepszą grę. Pracujemy dalej –komentują trenerzy Akademii Piłkarkisej FemGol Lubin.