Pierwsze zwycięstwo Lwów w grupie finałowej

115

W pierwszym meczu grupy finałowej o miejsca 1-8, „Lubińskie Lwy” podejmowały ekipę z Wrocławia. Ekipa Michała Grzesika wygrała pojedynek 68:63.

Już w pierwszej kwarcie lubinianie pokazali, że ekipa WKK Wrocław będzie miała ciężki orzech do zgryzienia i tak było przez cały mecz. Pierwszą kwartę pewnie wygrali podopieczni Michała Grzesika, 21:15. Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania ostatecznie wygrywając 68:63. 1 lutego SMK zmierzy się na wyjeździe z SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra.

3 liga koszykówki mężczyzn, II etap grupa finałowa (1-8)

SMK Lubin – WKK Wrocław 68:63 (1 kwarta: 21:15, 2 kwarta: 14:12, 3 kwarta: 15:20, 4 kwarta: 18:16)

Dla SMK rzucali: Damian Dwornik (19), Jakub Słaby (14), Łukasz Markowicz (8), Damian Szablewski (8), Paweł Macowicz (8), Jacek Iłowski (6), Miłosz Olejniczak (3), Jędrzej Toś (2).