Pieńko grał z Portugalią

547

Podczas gdy zawodnicy Zagłębia Lubin przygotowują się do nadchodzącego sezonu Tomasz Pieńko wraz z reprezentacją Polski do lat 19 występuje na Mistrzostwach Europy U-19.

Tomasz Pieńko jest ważnym ogniwem w kadrze trenera Marcina Brosza i z rówieśnikami z Portugalii na boisku spędził całe spotkanie. Biało-Czerwoni ulegli w tym meczu 2:0. Już w 4. minucie bramkę zdobył Gabriel Bras, a w 60. minucie wynik ustalił Hugo Felix.

Polacy podczas mistrzostw Europy znajdują się w grupie A jeszcze z Maltą i Włochami. Z tymi pierwszymi zmierzą się w najbliższy czwartek a zmagania grupowe zakończą meczem z Italią w niedzielę.

Liczymy na kolejne występy lubinianina z orzełkiem na piersi i przede wszystkim na zwycięstwa kadry i dobry wynik naszych młodych reprezentantów.