Pewny awans do finału

15

Podopieczni Piotra Obrusiewicza oraz Artura Hucała, podczas półfinału mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Regiminie ograli wszystkich przeciwników. Na ich drodze stanęły takie ekipy jak Czarni Regimin, Pałac Tarnów oraz Kusy Szczecin. Lubinianie bez problemu poradzili sobie z wszystkimi przeciwnikami i awansowali do rozgrywek finałowych mistrzostw Polski!

W drugim meczu turnieju półfinałowego, lubinianie zmierzyli się z Kusym Szczecin. Początek spotkania był wymarzony dla Zagłębia. Podopieczni Piotra Obrusiewicza i Artura Hucała wypracowali sobie wysoką przewagę w pierwszych minutach spotkania. Szczecinianie próbowali gonić wynik, jednak do przerwy lepsi okazali się miedziowi, którzy wygrywali 19:13. Druga połowa rozpoczęła się od niemocy strzeleckiej Kusego, natomiast Zagłębie kontynuowało dobra passę. Ostatnie minuty zdawały się być bardziej wyrównane, ale zespól z Lubina wygrał ostatecznie 40:28. W trzecim i ostatnim meczu turnieju półfinałowego, Zagłębie rywalizowało z Czarnych Regimin. Zespół Piotra Obrusiewicza i Artura Hucała zwyciężył 38:25.