Parkowa biblioteka już po raz ósmy

1683

W sobotę, 15 czerwca, czeka nas już ósma edycja spotkania z biblioteką w lubińskim zoo. Będą darmowe książki, animacje dla dzieci, ciekawe warsztaty i teatr. Start w samo południe.

– Zapraszamy naszych Czytelników i nie tylko na wiele ciekawych zajęć: warsztaty tworzenia łapaczy snów prowadzone przez panią Martę Jędras z Darumy, wyspę z klockami Lego, warsztaty edukacyjne i chemiczne prowadzone przez TechForKids – wylicza Dorota Markowska, kierownik Biblioteki Miejskiej „Łącznik”.

W ramach „Parkowej biblioteki” odbędzie się też spotkanie autorskie na łonie natury z lubińską pisarką Pauliną Kopeć-Ziembowicz , autorką książek „ Bajki z Lądka” , i „Bajki z miedzi i srebra”, która porozmawia o spełnianiu swoich marzeń.

Podczas imprezy nie zabraknie też rozrywek. Animatorka z Animanii zadba o uśmiechy na twarzach małych i trochę większych czytelników. O godzinie 15.00 wystąpi Teatr Kokon z przedstawieniem „Strażnicy podwodnego królestwa”.

– Podczas trwania imprezy nasze pomysłowe bibliotekarki poprowadzą interesujące zajęcia. Oczywiście będzie również możliwości upolowania sobie wielu interesujących pozycji, gdyż przygotowaliśmy wiele kartonów z darmowymi książkami dla lubinian – zachęca Dorota Markowska.

Parkową bibliotekę będzie można odwiedzić w godzinach od 12.00 do 17.00.


POWIĄZANE ARTYKUŁY