Niedzielny poranek ze strażakiem Samem

84

Gratka dla małych wielbicieli strażaka Sama. Bajkę, której jest bohaterem, będzie można obejrzeć w lubińskim kinie Helios już w najbliższą niedzielę, 13 października.

Filmowe Poranki dla najmłodszych to w Heliosie już tradycja. Tym razem wyświetlony zostanie zestaw pięciu bajek. Początek seansu o godzinie 10.30. Mali kinomani obejrzą odcinki: „Czarodziej Wally”, „Książę w Pontypandy”, „Z archiwum Zet”, „Na Dzikim Zachodzie” i „A kto wypuścił kota?”.

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Tuż przed pokazem filmowym na dzieci jak zwykle będą czekać różne zabawy i konkursy. Zaś po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny filmowy poranek odbędzie się 27 października o godzinie 10.30.

Szczegóły na temat Filmowych Poranków można znaleźć na www.helios.pl.