Niedzielny poranek w kinie Helios

73

W najbliższą niedzielę, 24 września, kolejny Poranek Filmowy dla najmłodszych widzów. Tym razem wyświetlone zostaną bajki z serii „44 koty”.

W ramach cyklu Filmowe Poranki, tym razem Helios o godz. 10.30 wyświetli pięć odcinków bajki „44 koty”. Dzieci obejrzą filmy: „Zaginiony szczeniak”, „Nasz przyjaciel pies”, „Konkurs tańca”, „Pilou, kocia detektywka” i „Archibald, koci arystokrata”.

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół – Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję bajek, jak zwykle, poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma balonowy upominek.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specjalnie z myślą o najmłodszych kinomanach w czasie seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali są pozostawione przyciemnione światła (półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek odbędzie się 22 października o godzinie 10.30. Znowu będzie można obejrzeć zestaw filmów z serii „44 koty”.

Bilety na ten cykl kosztują: na cztery i więcej dni przed seansem – 19,90 zł, na trzy dni przed seansem – 21,90 zł, na dwa dni – 23,90 zł, na jeden dzień – 24,90 zł, a w dniu seansu – 25,90 zł.

Więcej informacji na stronie helios.pl.


POWIĄZANE ARTYKUŁY