Nie zdążyła w porę wyhamować

4839

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 36 w Lubinie. Na tył stojącego przed sygnalizacją świetlną volkswagena najechało suzuki. Trzy osoby trafiły do szpitala celem badań diagnostycznych. 

Kolizja (bo najprawdopodobniej tak zostanie zakwalifikowane opisywane zdarzenie) miała miejsce w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ul. Miroszowickiej z drogą krajową nr 36, w pobliżu Castoramy.

– Jadący w kierunku Polkowic volkswagen, którym podróżowała para 32-latków, zatrzymał się na czerwonym świetle. W tym czasie na tył stojącego auta najechało osobowe suzuki, za kierownicą którego siedziała 63-letnia kobieta z województwa łódzkiego. Prawdopodobnie nie zdążyła w porę wyhamować – relacjonuje aspirant sztabowy Krzysztof Pawlik, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. 

Wszyscy trzej uczestnicy trafili do szpitala na badania diagnostyczne. Ze wstępnych informacji wynika, że nic poważnego im się nie stało, a zdarzenie zostanie zakwalifikowane przez policję jako kolizja.

Na miejscu, prócz funkcjonariuszy, pracowały również dwa zastępy straży pożarnej. Obecny był także zespół ratownictwa medycznego.

Fot. JW


POWIĄZANE ARTYKUŁY