Nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa

21

Po emocjonującym spotkaniu w ramach Playarena Lubin.pl, w którym FC Barcelubin podejmowało Szkółkę Jacka Gmocha lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy pokonali aktualnego wicemistrza Lubina 12:8.

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Tomasza Szwajki, którzy bardzo szybko wyszli na czterobramkowe prowadzenie. Gdy wydawało się, że dzięki wypracowanej przewadzę także w kolejnych minutach będą kontrolowali spotkanie do gry przebudziła się Szkółka Jacka Gmocha, która z mozołem odrabiała straty doprowadzając do remisu. Przez kolejne minuty trwała prawdziwa wymiana ciosów, która doprowadziła do stanu 7:7. Wtedy znów lepiej rozpoczęli grać zawodnicy FC Barcelubin odskakując na pięć bramek. Dzisiejszego rywala stać było jedynie na strzelenie ósmej bramki i ostatecznie drużyna Tomasza Szwajki wygrywa spotkanie 12:8.

– Obiektywnie patrząc mecz rozgrywany był falami z długimi przestojami i dekoncentracją w szykach obronnych jak i ofensywnych. Rozegraliśmy bardzo dobre pierwsze i ostatnie piętnaście minut spotkania, co wystarczyło do odniesienia zwycięstwa – powiedział Wojciech Olszewski, zawodnik FC Barcelubin.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu FC Barcelubin awansowała na siódme miejsce w tabeli i do czwartej SanTForzy traci już tylko osiem punktów.