Najbliższy weekend znów na sportowo

22

17 grudnia w sobotę  w ramach „GWIAZDKI” odbędą się  Gwiazdkowe Zawody Pływackie pn. „Podaj łapę”. Zmagania odbędą się na basenie Centrum 7 przy ul. Sybiraków 11.

8de0ad0f9f5860096bef140761215c63

Podczas zawodów będzie prowadzona zbiórka produktów dla schroniska dla zwierząt. Zachęcamy do ofiarowania produktów dla zwierząt. Start  o godz. 12:00, zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w holu pływalni. Zgłoszenia uczniów szkół podstawowych od godz. 11:15 – start godz. 12:00. Dla uczniów gimnazjów zapisy od godz. 13:30 – start godz. 14:00.

W niedzielę 18 grudnia, odbędzie się kolejny drugi już bieg w ramach VIII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego. Zapraszamy do Prząśnika k. Rui na trasę o długości 4,5km,  start godz. 11:00. Tegoroczna edycja składa się z dziesięciu biegów, rozgrywanych od listopada 2016 do marca 2017. Do klasyfikacji (punktacji) końcowej w myśl regulaminu zaliczonych zostanie 7 najlepszych miejsc każdego zawodnika (po ich zsumowaniu stworzona zostanie klasyfikacja generalna).

Szósty tytuł wywalczyła także Katarzyna Wesołowska (ERG Bieruń Folie). Na taki wynik czekała od trzech lat, kiedy też nie  miała sobie równych w dziesiątkę. W finale Izabelę Łącką (Pino Dębica) pokonała 5-3, a za ich plecami finiszowały Ewa Bąk (MUKS IKS Tarnów)  i  Monika Ząbek (ERG Bieruń Folie).