Nadal pod górkę

13

Nie wiedzie się zawodnikom MKS Zagłębia Lubin. Goryczy ostatniej przegranej z Azotami Puławy nie osłodzili zwycięstwem. W wyjazdowym spotkaniu podopieczni Dariusza Bobrka ulegli MMTS Kwidzyn 31:36.

Miedziowi już od samego początku starali się dotrzymać kroku kwidzynianom. Miejscowi w 3. minucie gry prowadzili 2:0, by zaledwie sześć minut później odskoczyć na 6:3. Podopieczni Krzysztofa Kotwickiego systematycznie wypracowywali przewagę nad lubinianami, która swoje apogeum osiągnęła w 30. minucie, 20:12. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. W drugiej części meczu lubinianie tylko nieznacznie zbliżyli się do przeciwnika. W 33. minucie gry na tablicy widniał wynik 22:14 dla kwidzynian. Na kwadrans przed końcem Zagłębie lekko dogoniło miejscowych i było 28:23. Do końca spotkania zawodnicy MMTS-u nie pozwolili zbliżyć się na sobie na mniej niż 5 trafień. Mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 36:31.