Na drugą ligę muszą poczekać

95

Niestety dla LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec, mecz barażowy o promocję do II ligi kobiet nie poszedł po ich myśli. W Racławicach Śląskich, podopieczne Janusza Przybyło uległy UKKS Istebnej 3:2.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Prowadzenie w 14. minucie objęły zawodniczki Istebnej. Dziewięć minut później rywalki LUKS prowadziły już 2:0. Lubinianki nie poddawały się i w 35. minucie zdobyły bramkę kontaktową za sprawą Pauliny Dul. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej połowie do stanu 2:2 doprowadziła Amelia Parzyńska. Spotkanie zakończone remisem musiało być rozstrzygnięte rzutami karnymi. W tym 3:2 wygrała Istebna. Ten rezultat oznacza, że lubinianki w nadchodzącym sezonie ponownie zagrają w III lidze dolnośląskiej kobiet.