Młodziczki SMS pokonały ekipę z Mirska

223

Podopieczne Elżbiety Szczepaniak weszły w 2023 rok zwycięsko pokonując w swoim pierwszym meczu drugiej rundy Dolnośląskiej Ligi Młodziczek MKS Włókniarz Mirsk – sekcja piłki ręcznej jedną bramką.

Spotkanie od początku kontrolowały piłkarki ręczne Elżbiety Szczepaniak, które do przerwy prowadziły różnicą dwóch trafień. W drugiej połowie gra była wyrównana, ale to zespół gospodyń uniósł ręce w geście zwycięstwa, pokonują Włókniarza Mirsk 20:19.

SMS ZAGŁĘBIE LUBIN 20:19(p.12:10) MKS WŁÓKNIARZ MIRSK
Skład i bramki: Kraczla Jagoda, Wodelska Nadia – Krzechki Lena 4, Tsvirko Maja 4, Kocik Aleksandra 3, Tsvirko Jana 3, Chudak Anastazja 2, Mrozek Lena 2, Biernacka Lena 1, Faltyn Oliwia 1, Chudek Alicja, Daubigney Sophie, Kubicka Wiktoria i Płóciennik Nadia.

Na zdjęciu z Zespołem: Lorens Maja i Turała Maja
Trener: Szczepaniak Elżbieta