Młode Cuprum bez punktów

73

Ekipy Cuprum Lubin i Effector Kielce zainaugurowały piąta serię spotkań Młodej Ligi Grupy A. Podopieczni Pawła Szabelskiego we własnej sali ulegli rywalom 0:3. Jedynie w trzecim secie gospodarze nawiązali równorzędną walkę, ale na ratowanie wyniku było już za późno.

img_9838-copy

Pierwszy set, który trwał zaledwie 19 minut, skończył się zwycięstwem kielczan, 25:16. W drugim secie przyjezdni również brylowali w każdym elemencie gry. Mniej więcej w podobnym czasie pokonali lubinian takim samym rezultatem, 25:16. Podopieczni Pawła Szabelskiego nawiązali równą walkę dopiero w trzeciej części spotkania. Zarówno w obronie jak i w ataku, gospodarze tworzyli kolektyw i niewiele brakowało, aby odmienić losy tego spotkania. Niestety Cuprum przegrało 22:25 i cały mecz 0:3.