Miejskie autobusy pojadą na wieś

88

Wkrótce zmieni się rozkład jazdy autobusów miejskich. Od 1 lipca będzie obowiązywała jego wakacyjna wersja. Uruchomione zostaną także dodatkowe połączenia.

Tak jak w ubiegłe wakacje, taki i teraz, przez cały lipiec i sierpień lubińskie żółte autobusy będą kursować również do podmiejskich wsi. Uruchomiona zostanie linia 104 do Buczynki i 105 do Bukownej.

Linia 104 kursować będzie przez następujące przystanki: KGHM – Kościuszki – Paderewskiego – Piłsudskiego – Osiek – Pieszków – Raszowa – Lipiny – Raszowa Mała – Miłoradzice – Buczynka.

Linia 105 to trasa przez przystanki: KGHM – Kościuszki – Paderewskiego – KEN – Legnicka – Chróstnik – Gorzelin – Raszówka – Karczowiska – Zimna Woda – Wiercień – Zimna Woda – Lisiec – Bukowna.

Ponadto do ogrodów działkowych przy Ścinawskiej jeździć będzie linia 103 .

Dodatkowe kursy będzie również miała linia nr 4, do pętli Osiek działki.

Nowe szczegółowe rozkłady jazdy wkrótce pojawią się na przystankach autobusowych. Będzie je można także znaleźć na stronie internetowej www.pks.lubin.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY