#MiedziowiWPogotowiu – Pizza dla medyków MCZ

149

Przedstawiciele klubu piłki ręcznej po raz kolejny odwiedzili lubińskich medyków. Dziś zawodnicy Zagłębia dostarczyli pizzę do Miedziowego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Wcześniej miedziowi szczypiorniści byli w bazie Pogotowia Ratunkowego w Lubinie, tym razem odwiedzili medyków z lubińskiego MCZ, którym dostarczyli pyszną pizzę, przygotowaną przez Paulinę Kasprzyk i Marka Bartosika pod czujnym okiem „Don Placek Freshly Baked Pizza” – Na pewno idzie o wiele lepiej niż za pierwszym razem, ciasto wychodzi coraz sprawniej. Cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli pomóc naszym medykom, którzy bardzo ciężko dla nas wszystkich pracują – mówi Paulina Kasprzyk.

Piłkarze i piłkarki ręczne od początku pandemii pomagają tym, którzy są na pierwsze linii frontu i pracują oko w oko z koronawirusem, czyli ratownikom medycznym. MKS Zagłębie Lubin S.A. bierze udział w licznych akcjach, niosąc pomoc nie tylko służbom medycznym, ale również między innymi osobom starszym, które znajdują się w grupie ryzyka podczas pandemii COVIC-19.

„#MiedziowiWPogotowiu”, „Kolej na aktywną pomoc”, „Zostań w domu – pomagamy po kryjomu”, „Challenge dla Pogotowia”, to tylko niektóre z akcji, w których biorą udział Miedziowi.