Miedziowi nie zwalniają tempa!

416

Rezerwy Zagłębia Lubin idą jak burza i awansowały do kolejnego etapu Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Podopieczni Adama Buczka, po niedawnym pogromie 12:0 Kuźni Jawor, tym razem nie dali najmniejszych szans Apisowi Jędrzychowice. Miedziowi zaliczyli kolejną pokaźną wygraną – 7:0 i zameldowali się w wielkim finale, gdzie zmierzą się ze Ślęzą Wrocław.

Lubinianie rozpoczęli od mocnego uderzenia. Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a już było 0:1. Worek z bramkami rozwiązał Daniel Dudziński już w pierwszej minucie spotkania. Jeszcze przed przerwą Zagłębie dołożyło trzy bramki i stało się jasne, która z drużyna zagra w finale.

Po zmianie stron podopieczni Adama Buczka nie zamierzali zwalniać tempa i od sześćdziesiątej minuty zdobyło jeszcze trzy bramki, pewnie meldując się w wojewódzkim finale.

W decydującym meczu KGHM Zagłębie II Lubin zmierzy się ze Ślęzą Wrocław, która pokonała na wyjeździe Polonię-Stal Świdnica 3:1.

Apis Jędrzychowice – KGHM Zagłębie II Lubin 0:7 (0:4)

Bramki: Daniel Dudziński 1, 60 (k), Błażej Czuban 36, Kacper Laskowski 41, 42, Patryk Kusztal 70, Sebastian Mach 85