Medale młodych zawodników Watahy Lubin

218
Młode siatkarki i młodzi siatkarze Watahy Lubin mają za sobą pierwszy tegoroczny turniej Kinder Joy of moving. Po raz pierwszy do rywalizacji w rozgrywkach dołączyła emocjonująca kategoria single, co przyniosło jeszcze więcej ekscytacji i rywalizacji na boiskach.
W Brzegu Dolnym 62 dziewczynki oraz 33 chłopców wzięło udział w pierwszym z dwóch turniejów eliminacyjnych, rozgrywając łącznie aż 328 spotkań! Wielkie gratulacje należą się wszystkim uczestnikom sportowych zmagań, a szczególnie reprezentacji Watahy Lubin, która pokazała wysoką formę.

Aż 8 naszych zawodniczek znalazło się w najlepszej „24”, a 5 naszych reprezentantów uplasowało się w najlepszej „16”!

W kategorii singli dziewcząt najlepszą okazała się Lena Mrok. Na najniższym stopniu podium uplasowała się jej klubowa koleżanka Natalia Łukasiewicz. Dobre występy zaliczyły również: Lena Suchowska (5. miejsce), Hania Sędzik (7. miejsce), Martyna Zakowicz (8. miejsce), Zuzia Stelmach (miejsca 13-16), Klara Łabowska (17-20). Barbarze Czernickiej do awansu do pierwszej „24” zabrakło jednej wygranej.

Z kolei w kategorii singli chłopców całe podium zajęli młodzi siatkarze Watahy. Pierwszy był Hubert Kuźniar, drugi Alan Golis, a trzeci Jakub Tkaczuk. Odpowiednio na 10. i 13. pozycji zawody ukończyli: Maksymilian Dzierżawski i Oliwier Kaczmarek. Na miejscach 16-33 sklasyfikowani zostali: Hugo Pytka, Piotr Styczyński, Kacper Baran, Alex Mączyński i Aleksander Dobrygowski.

– Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników. Nie możemy się doczekać kolejnych emocji i sukcesów – komentują szkoleniowcy lubińskiego klubu.