Lubińskie Lwy lepsze od legnickich

321

Nie był to łatwy mecz. Z początku lubińskie „Lwy” nie mogły odnaleźć się na własnym parkiecie. Z czasem śmielej poczynający sobie gospodarze wrócili na właściwe tory. SMK Lubin pokonało Basket Legnicę 67:65.

Już w pierwszych dwóch kwartach dało się zauważyć nieco rozkojarzenia w szeregach SMK Lubin. Wykorzystali ten fakt zawodnicy Wojciecha Jaworskiego, którzy próbowali zdobywać punkty z każdej pozycji. Po pierwszej kwarcie na tablicy wyników mieliśmy rezultat 9:15 dla Basketu. Dopiero w trzeciej kwarcie po dłuższej konsultacji z trenerem Radosławem Czerniakiem, ale i także między sobą, zawodnicy „Lwów” zaczęli odrabiać straty i gonić wynik. Po trudnym meczu, SMK Lubin pokonało ostatecznie Basket Legnicę 67:65.