Lubińskie derby w Lidze Trampkarzy

292

Na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego odbył się wyjątkowy mecz. W Lidze Trampkarzy SCS Amico Lubin zmierzyło się z Zagłębiem Lubin FUTURE.

Kibice byli świadkami ciekawego meczu. Jak przystało na lubińskie derby oglądaliśmy niezwykle zaciętą rywalizację. Szybkie o bardzo ofensywne Zagłębie musiało sprostać twardo stąpającej po murawie stadionu RCS defensywie Amico Lubin. Zagłębie jako pierwsze cieszyło się ze zdobyczy bramkowych. Wynik otworzył Mateusz Włodarczyk. Do przerwy Amico zdołało złapać kontakt za sprawą Jakuba Regulskiego, a wynik po pierwszej połowie to 2:1 dla Miedziowych. W drugiej połowie ekipa prowadzoną przez Krzysztofa Kotlarskiego podwyższyła stan meczu na 3:1. Amico zdobyło jeszcze jedną bramkę, ale mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 3:2 dla Zagłębia.

4. kolejka Ligi Trampkarzy Grupa 3, IV Liga Okręgowa C1
SCS Amico Lubin – Zagłębie Future Lubin II 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Mateusz Włodarczyk 6′, 0:2 Cyprian Nosal 25′, 1:2 Jakub Regulski 39′, 1:3 Cyprian Nosal 54′, 2:3 Jakub Regulski 68′

Wyjściowy skład SCS Amico Lubin: Świerczyński, Kindra, Pożyczka, Lewandowski, Jędryka, Jastrząb, Pachucki, Obara, Chruściel, Regulski, Domarecki.

Wyjściowy skład Zagłębie Lubin FUTURE: Włodarczyk, Nowacki, Szulc, Nosal, Trajkowski, Madej, Drogosz, Szwaj, Ostrowski, Lorenc, Gracz.