Lubińska szkoła najbardziej niezwykła

38

To był zacięty pojedynek. Jednak ostatecznie Lubińska Szkoła Mistrzostwa Sportowego wygrała z Niepubliczną Szkołą Podstawową Fundacji Jawor w Głuszycy Górnej, zdobywając miano najbardziej niezwykłej szkoły w organizowanym przez Radio Wrocław plebiscycie TOP 5. Głosować można było do dzisiaj do godziny 11.30.

Dolnośląskie „topy” typuje Radio Wrocław, które w ten sposób pokazuje mieszkańcom naszego województwa miejsca i atrakcje, które warte są szczególnej uwagi. Tym razem padło na niezwykłe szkoły.

O palmę pierwszeństwa z lubińskimi mistrzami rywalizowali: Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu, Leśna szkoła w Kopańcu, V Liceum Ogólnokształcące oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor w Głuszycy Górnej.

Głosowanie trwało do dzisiaj, 7 października do godziny 11.30. Codziennie na stronie Radia Wrocław można było oddać jeden głos. O zwycięstwie mogła zdecydować nota lub liczba oddanych głosów. System wylicza średnią z tych dwóch wartości i ustawia lidera na pierwszym miejscu. 

Końcówka głosowania była dramatyczna. W ostatniej chwili pod względem oddanych głosów lubińską szkołę wyprzedziła placówka z Głuszycy. Ostatecznie jednak wygrali lubinianie, ponieważ zdobyli wyższą średnią z not i liczby głosów.

Głosować można było TUTAJ.