Lubińscy tancerze na podium Karkonosze Open

195

Lubińscy tancerze po raz kolejny wspaniale zaprezentowali się na Międzynarodowym Turnieju Tańca Karkonosze Open 2018. Młodzi reprezentanci naszego miasta zdobyli najwyższe miejsca w klasach tanecznych.

Juliusz Radziejewski i Mela Hermanowska (Fot. Archiwum tancerzy)

Przedstawiciele klubu PM Lubin – Juliusz Radziejewski i Mela Hermanowska zdobyli złoto w Standardzie klasy D oraz brąz tańca Latino.

Był to ich pierwszy wspólny start po niedawnej zmianie partnera/partnerki. Dodajmy, że Juliusz ma już w swoim dorobku 4 miejsce w finale Mistrzostw Polski w kategorii Juvenile II. Trenerami pary są Patryk Mierzwa oraz Piotr Paszewski. Oczekujemy dalszych sukcesów reprezentantów Lubina.

Również młodsza para Mikołaj Wójcik i Hanna Mongiałło, idąc w ślady klubowych kolegów, zdobyła brąz w kombinacji klasy E.