Lubińscy seniorzy potrzebują głosów

2559

Lubińscy seniorzy trafili do plebiscytu TOP 5 Radia Wrocław. To internauci zdecydują, kto wygra zabawę. Głosowanie trwa do 25 września.

W jednym z takich rankingów zwyciężyli m.in. lubiński Park Militarny oraz hala widowiskowo-sportowa, zgarniając również nagrodę TOP of the TOP, czyli dla najlepszego z najlepszych.

Dolnośląskie „topy” typuje Radio Wrocław, które w ten sposób pokazuje mieszkańcom naszego województwa miejsca, atrakcje, ale także osoby warte szczególnej uwagi. Tym razem TOP 5 poświęcony jest klubom seniora.

Wśród piątki wytypowanej do plebiscytu znalazł się Dom Dziennego Pobytu Senior z Lubina. Ta grupa rzeczywiście udowadnia, że metryka nie ma znaczenia. Lubińscy seniorzy są bardzo aktywni. Organizują różne wydarzenia nie tylko w swoim gronie, ale i dla wszystkich mieszkańców Lubina. To właśnie oni wymyślili i co roku przygotowują jarmarki wielkanocny i bożonarodzeniowy czy wakacyjną imprezę Festiwal Narodów. A to tylko mały wycinek ich działalności.

Oprócz lubińskich seniorów w plebiscycie biorą również udział: Klub Seniora z Unisławia Śląskiego, Klub Złota Jesień z Czernicy koło Wrocławia, Klub Seniora Pilczyce przy ODSK Piast we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Kobiet Europy z Legnicy.

O tym, kto zwycięży, zdecydują internauci. Lubińscy seniorzy potrzebują wsparcia lubinian. Głosowanie trwa do 25 września do godziny 15.30. Codziennie na stronie Radia Wrocław można oddać jeden głos. Zwycięży klub, który uzbiera najwięcej głosów.

Zagłosować można TUTAJ.