Lubinianki w finale – wciąż walczą o tytuł najpiękniejszej

4845

Aż sześć mieszkanek powiatu lubińskiego znalazło się w finale konkursu Miss Nastolatek Dolnego Śląska. Gala finałowa odbędzie się już w czerwcu.

Oto finalistki Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2021! Komu koronę 👑 przekaże Joanna Nabiałczyk podczas czerwcowej gali finałowej? Bądźcie z nami i obserwujcie poczynania dziewczyn w konkursie!

Opublikowany przez Miss Dolnego Śląska Poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Niestety w kategorii Miss Dolnego Śląska żadna z dwóch startujących w konkursie lubinianek nie przeszła dalej. Natomiast w kategorii młodszej mieszkanki naszego powiatu poradziły sobie całkiem nieźle. Wśród 20 kandydatek, które przeszły do finału, aż sześć pochodzi z naszego regionu. To: Kinga Bogdańska, Natalia Gołdyn i Kornelia Ratusz z Lubina oraz Milena Biały z Lasowic, Zuzanna Maciesza z Gwizdanowa i Ilona Piwowarczyk z Rudnej. Kornelia i Zuzanna zostały wybrane przez internautów, a pozostałe dziewczyny przez jury konkursu.

– Tegoroczna rywalizacja stoi na wysokim poziomie. Kandydatki na półfinałową sesję zdjęciową przyszły bardzo dobrze przygotowane. Oceniany był nie tylko ich wygląd i uroda, ale również zachowanie i prezencja – relacjonuje Miss Dolnego Śląska 2020 Ewa Jakubiec, która w tym roku zasiadła w jury konkursu.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele warsztatów i zajęć. Podczas finału, jak co roku, oprócz głównego tytułu przyznane będą również m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Dolnego Śląska – warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Dolnego Śląska i wyniki w nauce.

Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu? Tego dowiemy się już w czerwcu. Trzymamy kciuki za mieszkanki Lubina.