Lubinianka potrzebuje naszych głosów

5815

Tym razem to od widzów, a dokładnie od ich SMS-ów, będzie zależeć, czy pochodząca z Lubina Ada Nasiadka przejdzie do kolejnego odcinka muzycznego show „The Voice of Poland”. Już jutro 25-latka zaśpiewa na żywo w TVP 2.

Do piątego etapu, czyli odcinków transmitowanych na żywo dotarło zaledwie 16 osób z 2 tysięcy, które zgłosiły się na castingi – po cztery z każdej z czterech drużyn. Wśród nich jest również Ada. Jej trenerem jest Kamil Bednarek.

W sobotę 9 listopada o godzinie 20.05 uczestnicy „The Voice of Poland” zaśpiewają po jednej piosence. Widzowie za pomocą SMS-ów zdecydują, kto przejdzie do następnego odcinka – wybiorą w ten sposób po dwie osoby z każdej drużyny. Do tego każdy z trenerów wybierze ze swojej drużyny jednego uczestnika. Wybrana 12 awansuje do kolejnego odcinka na żywo. Cztery osoby skończą zaś swoją przygodę z programem.

– Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicują, trzymają kciuki i są ze mną. Dajecie mi siłę, wiarę i sprawiacie, że chcę śpiewać więcej. Jest to nieocenione. Teraz będę potrzebowała Waszej mocy dodatkowo w postaci SMS-owej, bo to WY wybieracie osoby, które przejdą do następnego odcinka. Proszę o rozsyłanie tej wieści wszystkim dookoła, udostępnianie, spamowanie. Pomóżcie mi spełniać marzenia! A ja będę wdzięczna ogromnie do końca! – pisze na swoim Facebooku Ada.

Tak jak do tej pory mocno trzymamy kciuki za Adę, a teraz dodajemy jeszcze SMS-y.

25-latka uczyła się w I LO w Lubinie. Ukończyła też tutejszą Szkołę Muzyczną I stopnia. Później studiowała w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jak mówi, muzyka jest obecna w jej życiu od zawsze. W Lubinie nieraz można było usłyszeć jak śpiewa, grała m.in. koncerty z Weroniką Nowak. Na co dzień prowadzi zajęcia wokalne z dziećmi w Stowarzyszeniu Siemacha w Krakowie, a także śpiewa w różnych składach coverowych.