ŁKS Łódź 1:2 Zagłębie Lubin

18

Pierwsze spotkanie pomiędzy Zagłębiem, a ŁKS-em, zakończyło się zwycięstwem tych pierwszych, 2:1.  Historia powtórzyła się. Miedziowi wrócą do Lubina z kompletem punktów.

Poniżej relacja ze spotkania.

Koniec spotkania. Zwycięstwo Zagłębia!!!!Brawo!

90+4 Żółta kartka dla Ptaka.

90" Arbiter przedłuża spotkanie o cztery minuty

90′ Karny dla miedziowych. Pawłowski i goooooollll!!!!

89′ wolny dla miedziowych. Strzela Hanzel, Wyparło broni.

87′ Rymaniak zobaczył dwie żółte kartki i w zawiązku z tym wylatuje z boiska. Dyskusje  z arbitrem nie popłacają.

85′ Jedynie pięć minut do końca, a żadna z ekip nie zgodzi się na podział punktów.

82′ Gol dla ełkaesiaków. To co Bilek wywalczył ,teraz zwyczajnie spaprał przez głupi faul.

81′ Karny dla Łodzi, w wykonaniu Ronalda Gercaliu.

80′ Z 18 metra Czech strzelił swoją pierwszą w tym sezonie bramkę.

79′ Goooooooool dla Zagłębia. Jego autorem jest Bilek!!! Brawo!!!

74′ Zmiana w ŁKS-ie. Mięciel za Stąporskiego.

72′ Pawłowski z lewej nogi, ale piłka daleko od siatki.

65′ Co za akcja Zagłębia!!! Mocny strzał Bilka zatrzymują defensorzy ełkaesiaków.

63′ Zmiana w ekipie miedziowych. Hodur za Rachwała.

60′ Kibice Zagłębia jak zwykle nie szczędzą gardeł.

51′ W ciągu tych kilku minut jest ciekawiej niż przez całą pierwszą połowę.

49′ Piękne zagranie Łukasza Hanzela. Mało brakowało, a byłoby prowadzenie. Szkoda!

47′ Robi się ciekawie.

46′ Świetne zagranie Stąporskiego. Doskonała okazja do zdobycia bramki, jednka czujny Ptak wyłapuje piłkę. Brawo!!!

46′ Rozpoczęła się druga odsłona. Zaczynają gospodarze.

Koniec pierwszej połowy meczu. 0:0. Spotkanie dość wyrównane. Pod koniec pojedynku więcej akcji stworzyła ekipa gospodarzy.

43′ Pawłowski zatrzymany przez obrońców Łodzi

37′ Iwański w środek pola karnego Zagłębia, piłka odbita przez obrońców miedziowego klubu

Po 30. minutach spotkania, Zagłębie nieco zwoniło tempo gry, natomiast gospodarze coraz cześciej atakują pole karne gości.

20′ Strzał Staporskiego zbyt lekki

17′ Szybka kontra Łodzian. Iwański do Stąporskiego. Mogło być 1:0 dla gospodarzy

10′ Dośrodkowanie Łukasza Hanzela wybił Wyparło.

Dobrze spisuje się obrona gości.

8′ Lira wykonywał rzut wolny. Centra daleko na druga stronę boiska. Piłka ŁKS-u.

7′ Ponowny atak Zagłębia. Pawłowski… Zagłębie ma rzut rożny

6′ Lira indywidualnie…stracił piłkę

Faulowany łukasz Hanzel. Rzut wolny dla Zagłębia z 25 metrów

2′ Faulowany Bilek

1′ Mecz się rozpoczął

ŁKS: B. Wyparło – A. Gieraga, M. Łabędzki, P. Klepczarek, R. Gercaliu, G. Bonin, A. Łukasiewicz, O. Lajzans, M. Stąporski, M. Saganowski

Zagłębie: A. Ptak – A. Banaś, C. Horvath, C. Nhamoinescu, P. Vidanov, J. Bilek, P. Rachwał, Ł. Hanzel, Sz. Pawłowski, E. Lira, D. Sernas