Liga Trampkarzy: Amico ograło Kuźnię Jawor

106

Podopieczni Grzegorza Jacha grający w Lidze Okręgowej C1 Trampkarzy, rozegrali na stadionie RCS zaległe spotkanie z Kuźnią Jawor II. Piłkarze Amico Lubin II kontrolowali przebieg spotkania pokonując rywali 4:2.

Na osiem drużyn w lidze, żółto-niebiescy zajmują czwartą lokatę notując dwa remisy i jedną porażkę. Podopieczni Grzegorza Jacha czekali na pierwsze zwycięstwo. Druga seria spotkań zrealizowała ich marzenie. W konfrontacji z Kuźnia Jawor II, zespół Amico kontrolował przebieg spotkania. Do przerwy na stadionie RCS, lubinianie wygrywali 2:1. W drugiej połowie goście po rzucie karnym doprowadzili do remisu, ale dwa wspaniałe techniczne strzały zawodników Amico, dały im rezultat 4:2 i pierwsze w sezonie zwycięstwo. – Każdy się motywował do tego meczu. Wszyscy grali na sto procent swoich możliwości – Jakub Binkowski, napastnik SCS Amico Lubin II.

Trener był zadowolony ze spotkania. Jego zespół zrealizował założenia przedmeczowe, bardzo dobrze prezentując się na szpicy. – Zespoły są nieco bardziej wyrównane w tej lidze. Największym plusem na pewno była ofensywna. Skrzydłowi, napastnik i środek pola rozegrali świetny mecz. Defensywnie straciliśmy dwie bramki, ale naszą siła w tym meczu była zdecydowanie ofensywa – podkreśla Grzegorz Jach, szkoleniowiec Trampkarzy SCS Amico Lubin II.

21 kwietnia lubinianie zmierzą się na wyjeździe z ekipą Gaworzyc. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.