Lekkoatleci gotowi do sezonu i zapraszają do klas sportowych SMS

126

Lekkoatleci lubińskiego „Sokoła” zakończyli przygotowania do letniego sezonu startowego. Ostatnim akcentem przygotowań było zgrupowanie szkoleniowe, które odbyło się w Karpaczu w sportowym ośrodku „Nowa Królowa Karkonoszy”.

Przed lubinianami bogaty sezon startowy, który rozpoczną mityngami w Lubawce i Karpaczu.

Lekkoatleci zapraszają do klas sportowych organizowanych w Szkole Mistrzostwa Sportowego „Zagłębie Lubin”. Tym razem oprócz naboru do klasy pierwszej liceum, przeprowadzamy nabór do wybranych klas szkoły podstawowej.

Na testy sprawdzające klub zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby od 1 września rozpocząć sportową przygodę lekkoatletyczną w klasach szkoły podstawowej: pierwszej, czwartej, piątej, szóstej, siódmej i ósmej oraz w pierwszej klasie liceum.

Testy przeprowadzą nauczyciele – trenerzy „Sokoła” Elżbieta i Mariusz Knull, pod opieką których będą kształcić się młodzi lekkoatleci w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Pierwsza tura testów odbędzie się w dniu 6 maja, a dokładnych informacji na ich temat można zasięgnąć ze strony internetowej SMS sms.zaglebie.lubin.pl lub bezpośrednio u prowadzących nabór pod numerem telefonu 660462809.

– Serdecznie zapraszamy przyszłych lubińskich lekkoatletów – apelują sportowcy.

 

Fot. Archiwum klubu