Kużdeba: Zaczęliśmy bardzo skoncentrowani

37

Łukasz Kużdeba zdobył w Gdyni sześć bramek w spotkaniu przeciwko miejscowej Spójni. Skrzydłowy miedziowych był jednym z najskuteczniejszych zawodników meczu.

Lubinianie wygrali bardzo pewnie 33:19, prowadząc do przerwy wyraźnie 16:9 – Mecz zaczęliśmy bardzo skoncentrowani i mocno zmobilizowani. W pierwszych minutach przestrzeliliśmy kilka dogodnych sytuacji i wynik oscylował wokół remisu. W końcowych minutach pierwszej połowy znacznie poprawiliśmy obronę, do tego udane interwencje Kuby Skrzyniarza pomogły nam na zdobycie kilku bramek z rzędu z kontry i do przerwy uzyskaliśmy spora przewagę. W drugiej połowie kontynuowaliśmy dobrą i skuteczną grę w obronie, z czego szły kontry, nasza skuteczność wyglądała dobrze, dzięki czemu kontrolowaliśmy wynik – podsumował Łukasz Kużdeba.