Kup bilet teraz, wykorzystaj później – wesprzyj lubińskie kino

197

Od tygodnia kina znowu są zamknięte. To dla nich wyjątkowo trudna sytuacja, a spotyka je to po raz drugi w ostatnim czasie. Przypominamy więc o akcji wspierającej kina studyjne. Każdy może pomóc, kupując bezterminowy e-bilet. Wśród miejsc, które można wesprzeć, jest również lubińskie kino Muza.

W połowie marca kina straciły wszelkie źródła dochodu. Zielone światło do ponownego otwarcia dostały 6 czerwca, ale trudne czasy jeszcze się nie skończyły. I tu na ekran wchodzisz Ty. Nawet jeśli nie wybierasz się na seans od razu, kup bilety już teraz, a wykorzystasz je w dowolnym momencie. Bezterminowe e-bilety to dla kina doraźne wsparcie finansowe, a dla Ciebie obietnica kolejnego wypadu na film – korzystają wszyscy!

Wesprzyjmy polskie kina – miejsca pierwszych randek, rodzinnych spotkań, wyjątkowej atmosfery podsycającej emocje płynące z ekranu.

Chcesz pomóc? Chodź do kina!

– czytamy na stronie akcji #wspieramykinapolskie.

Wystarczy kupić dowolną liczbę e-biletów do wykorzystania w jednym z kin studyjnych, których listę można znaleźć na stronie www.wspieramy-kina.pl. Na Dolnym Śląsku w akcji bierze udział osiem kin, m.in. Muza w Lubinie, Aurum w Złotoryi i GO!Kino w Oławie. E-bilet do lubińskiego kina Muza kosztuje 17 zł.

Bilet można wykorzystać w dowolnym terminie po ponownym uruchomieniu kin w Polsce.

Jak informują organizatorzy akcji, w całej Polsce do tej pory sprzedano e-biletów za kwotę 161.137 zł.

Szczegóły na temat akcji można znaleźć na stronie www.wspieramy-kina.pl.