Koszulki z nadrukiem na 3 sposoby — czyli pomysły na zastosowanie

13

Koszulki z nadrukami cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością. Wiesz, że takie T-shirty możesz stworzyć samodzielnie, wykorzystując przy tym własny projekt i zlecając jego realizację na stronie internetowej firmy zajmującej się produkcją takich rzeczy? Zobacz, jak możesz wykorzystać takie T-shirty. 

Szukasz idealnego prezentu? A może potrzebujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Postaw na koszulki z motywem! Na stronie T-Shirt Gallery koszulki z nadrukiem możesz zaprojektować samodzielnie szybko, tanio i bez ograniczeń. Oferują one ekspresową i kompleksową obsługę. To naprawdę bardzo proste, szczególnie że aktualnie bez problemu zamówisz koszulki z nadrukiem online. Koszulki tworzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, takich jak druk cyfrowy, dlatego też są rewelacyjnej jakości. Co najważniejsze jednak, koszulki z własnym nadrukiem mogą mieć wiele zastosowań. Poniżej znajdziesz 3 pomysły na ich użycie. 

Koszulka z własnym nadrukiem na prezent

T-shirty z nadrukiem to przede wszystkim doskonały pomysł na prezent. Dla kogo? To zależy od tego, jakie nadruki wybierzesz. Koszulki z napisem o zabawnym charakterze będą strzałem w dziesiątkę dla przyjaciół i znajomych. Koszulka ze zdjęciem rodzinnym to zaś idealny upominek dla mamy, taty, czy dziadków. Własny nadruk na koszulce może być też życzeniami, dedykacją lub miłym wyznaniem. 

Reklamowe koszulki z nadrukiem 

Koszulki z logo to bez wątpienia najlepsze produkty reklamowe. Są proste, skuteczne, a co najważniejsze, stanowią bardzo wyraźny nośnik reklamy. Możesz wykorzystać je podczas różnego rodzaju kampanii i eventów lub po prostu wręczać je klientom jako upominek do zakupów. Tutaj sprawdzi się zarówno gładki T-shirt, jak i koszulka z wzorem. Najważniejsze jest bowiem przede wszystkim logo. Stawiając na taką strategię promocyjną, możesz liczyć na naprawdę świetne rezultaty. 

Firmowe koszulki z nadrukiem

Jeśli w Twojej firmie obowiązują stroje pracownicze, zaprojektuj koszulkę, która stanie się Waszym nowym uniformem. To doskonała opcja przede wszystkim dla osób działających w branży sprzedażowej i gastronomicznej, gdzie właśnie taka koszulka z logo firmy jest nieodłącznym elementem stroju. W tym przypadku możesz postawić zarówno na klasyczny T-shirt, jak i nieco bardziej eleganckie koszulki polo, czy koszulki z printem. Warto zaznaczyć też, że kupując koszulki na zamówienie, możesz wybrać je w wielu różnych rozmiarach, tak by każda osoba miała doskonale dopasowany model do swojej sylwetki. 

 

T-shirt Gallery – Koszulki z własnym nadrukiem

Koszulki z nadrukiem dla każdego:

 • koszulki z nadrukiem dla dziewczyny

 • koszulki z nadrukiem dla chłopaka

 • koszulki z nadrukiem dla par

 • koszulki z nadrukiem dla dziecka

Na każdą okazję

 • koszulki z nadrukiem na urodziny

 • koszulki z nadrukiem na dzień chłopaka

 • koszulki z nadrukiem na dzień babci

 • koszulki z nadrukiem na dzień dziadka

 • koszulki z nadrukiem na dzień matki

 • koszulki z nadrukiem na dzień ojca

 • koszulki z nadrukiem na dzień nauczyciela

 • koszulki z nadrukiem na walentynki

 • koszulki z nadrukiem na wieczór kawalerski

Sprawdź gotowe koszulki na
https://tshirt-gallery.pl/
lub
zaprojektuj własną koszulkę na
https://tshirt-gallery.pl/produkt/zaprojektuj-koszulke/