Konkurs z okazji Dnia Matki – do wygrania bilety do Heliosa

878

Już w piątek Dzień Matki. Dobrym prezentem dla mamy może być zaproszenie na film do kina. Mamy dla Was szybki konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki do Heliosa.

Konkurs z okazji Dnia Matki odbędzie się na naszym fanpage na Facebooku. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy wstawić w komentarzu pod postem o konkursie na Facebooku portalu Lubin.pl zdjęcie. Fotografia musi być związana z mamą (nie może być skopiowane z internetu, ale zrobiona przez Was lub dla Was przez najbliższych, znajomych lub na Wasze zamówienie). Może to być wszystko, co kojarzy się Wam z mamą, czyli z miłością czy rodzicielstwem. Decyzję o tym, kto wygra, podejmą internauci. Bilety do kina wygrają trzy osoby, których zdjęcia zbiorą najwięcej lajków.

Na Wasze zdjęcia czekamy do środy, 24 maja, do godz. 9.00. Nazwiska zwycięzców ogłosimy tego samego dnia.

Dla tych, którzy nie korzystają z Facebooka, w przyszłym tygodniu będziemy mieli telefoniczny konkurs, w którym również będzie można wygrać bilety do kina Helios.

KONKURS ZAKOŃCZONY. Najwięcej reakcji zebrały zdjęcia: Anny Dzwonek, Julii Mularz, Klaudii Wo. Te trzy panie otrzymują od nas podwójne bilety do kina Helios. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl i na Facebooku pod tekstem o konkursie.


POWIĄZANE ARTYKUŁY