Koncert na 15-lecie Midnight Blues

245

Są obecni na polskiej scenie od 15 lat i z tej okazji już w najbliższą sobotę, 2 lipca, zagrają koncert. Lubińska grupa Midnight Blues wystąpi w Klubie pod Muzami wraz z gościem specjalnym – Jackiem Krzaklewskim.

– Zapraszam na koncert z okazji 15-lecia zespołu Midnight Blues, który odbędzie się 2 lipca, start o godz. 19. Gościem specjalnym będzie Jacek Krzaklewski z zespołu Perfect – mówi Mariusz Wilanowski z grupy Midnight Blues.

– Zapowiada się naprawdę ciekawie. Na scenie pojawi się ośmiu doświadczonych muzyków, a wśród nich gość specjalny wieloletni gitarzysta Perfectu – zaprasza na koncert Krystyna Huzarewicz z Centrum Kultury Muza. – Członkowie zespołu to lubińscy muzycy mający za sobą spory bagaż doświadczeń estradowych. Midnight Blues to bodaj najbardziej utytułowany bluesowo-rockowy zespół w regionie. To oni są inicjatorami odbywającego się od ponad 10 lat w Lubinie Polskiego Dnia Bluesa – dodaje.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety wstępu wciąż są w sprzedaży, a kosztują 35 zł. W dniu wydarzenia trzeba będzie za nie zapłacić 45 zł.

Midnight Blues to formacja bluesowa, założona w Lubinie w grudniu 2007 r. Muzyka zespołu to szeroko rozumiany blues, a także rock, soul, funky… Zespół tworzą doświadczeni muzycy, o nieograniczonej muzycznej wyobraźni, często grający w otwartej formie. To oznacza, że muzyka jest tworzona tu i teraz – to muzyka duszy i serca.

Koncerty Midnight Blues to dawka płynącej ze sceny pozytywnej energii, którą muzycy przekazują swojej publiczności.

Grupę obecnie tworzą: Jarosław Saniewski – wokal, Mariusz Wilanowski – harmonijka diatoniczna, Jacek Talko – gitara, Paweł Wawrzyniak – gitara, Krzysztof Borowski – gitara basowa, Paweł Lenar – piano, Wojciech Obajda – perkusja.