Kolejny start „Sokoła” Lubin

88

W Bogatyni odbył się cykliczny międzynarodowy lekkoatletyczny mecz w kategorii młodzików. Reprezentacje Saksonii, okręgu Libereckiego i Dolnego Śląska, od blisko 20 lat na początku września, rywalizują tam w ramach turnieju Euroregionu.

W tym roku, w klasyfikacji drużynowej zwyciężyli reprezentanci Niemiec, przed naszą reprezentacją, na trzecim miejscu uplasowali się Czesi. W barwach Dolnego Śląska wystartowała reprezentantka „Sokoła” Lubin Nikola Tarnowska.

Podopieczna trenera Mariusza Knulla zajęła IV miejsce w biegu na 100 metrów z wynikiem 13,04. Kolejnym startem lubińskich lekkoatletów będą, odbywające się 9 września, Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce, stanowiące  część obchodów 70-lecia Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki. Areną obchodów  będzie   Stadion Olimpijski we Wrocławiu