Kolejny numer „Wiadomości Lubińskich”

327

Przez ponad tydzień lubinianie bawili się na imprezach zorganizowanych w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa przez Muzeum Historyczne w Lubinie. Jak to wyglądało, przekonacie się sięgając po najnowszy numer „Wiadomości Lubińskich”, który ukaże się już jutro, 23 września.

W kolejnym wydaniu najstarszego bezpłatnego tygodnika naszego miasta piszemy też m.in. o tragicznej historii czworonoga należącego do 12-letniej lubinianki, który został rozszarpany przez owczarka niemieckiego, zapisach na Uniwersytet Senioralny czy drugiej odsłonie miejskiego projektu bezpłatnych wycieczek dla uczniów szkół podstawowych.

Zachęcamy także do obejrzenia fotorelacji z weekendowych wydarzeń. W sobotę oraz niedzielę w Lubinie i okolicach sporo się działo. Dominowały imprezy charytatywne.

Oprócz tego jak zwykle znajdziecie u nas informacje z innych miejscowości powiatu lubińskiego, przegląd policyjnych rejestrów oraz relacje ze sportowych wydarzeń – także dla fanów piłkarskich niższych lig.

„Wiadomości Lubińskie” jak zawsze znajdziecie w stałych punktach kolportażu, w tym sklepach i urzędach oraz przed siedzibą naszej redakcji przy ulicy Tysiąclecia 2.