Kolejna Gala Disco już w styczniu

78

W lubińskiej hali już po raz siódmy odbędzie się Gala Disco. Zagra kilkanaście zespołów, między innymi wykonawcy takich hitów internetu, jak „Mama ostrzegała”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Ona czuje we mnie piniądz”. W najbliższy piątek specjalne ceny biletów z okazji Black Friday.

Gala Disco przez sześć edycji zgromadziła niemal 40 tys. uczestników.

– Cieszy nas to, że na Gali Disco widzimy ludzi w każdym wieku i to nie tylko fanów konkretnych zespołów czy muzyki tanecznej. Ludzie przychodzą dla wspaniałej atmosfery i energii, która wszystkim się udziela – mówi Adam Pisarski, prezes firmy Events Factory, organizatora wydarzenia. – Wykonawców staramy się dobierać tak, by zapewnić różnorodność i prezentować również młodszą generację muzyków, którzy doskonale odnajdują się w mediach społecznościowych, a dodatkowo znani są z kanałów muzycznych, takich jak Polsat Music czy Polo TV. Nasza publiczność ma swoich ulubieńców, którzy wystąpią czasami drugi lub trzeci raz. Zapewnimy im piękną oprawę sceniczną, która jest wizytówką organizowanych przez nas imprez – dodaje organizator.

Kolejna Gala Disco odbędzie się 29 stycznia, ponownie w hali RCS w Lubinie.

Bilety na Galę kosztują 99 zł (na płytę) oraz 399 zł (VIP) i dostępne są online na platformach Empikbilety.pl, eBilet.pl, Biletyna.pl oraz w aplikacji mobilnej Going – wystarczy wejść na stronę internetową imprezy www.galadisco.pl i wybrać dowolną bileterię.

Zwolennicy tradycyjnej formy zakupów mogą nabyć bilet w salonach Empik na terenie całej Polski, a w Lubinie – w kasie RCS Lubin. Organizator zapowiada, że dzieci do lat 15 mają wstęp bezpłatny, jeśli towarzyszą im opiekunowie. Również osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z opcji bezpłatnego biletu dla swojego opiekuna.

Wśród wykonawców Gali Disco znajdą się takie zespoły, jak m.in.: Daj To Głośniej, Łobuzy, Czadoman, Ronnie Ferrari, Miły Pan, Topky, Dr Swag, Kwestia 07 i inni. Bieżące informacje o artystach, sprzedaży biletów, a także regulamin udziału w imprezie znajdują się na stronie internetowej imprezy. Od najbliższego piątku, przez trzy dni, na stronie internetowej będzie można zakupić bilet ze specjalną zniżką w ramach akcji Black Friday.