– Jeżeli rozpoznajesz tę osobę skontaktuj się z nami – apelują funkcjonariusze lubińskiej policji. Widoczna na zdjęciu kobieta może mieć związek z kradzieżą sklepową w jednej z galerii na terenie miasta. Policja zapewnia anonimowość.
AKTUALIZACJA. Po opublikowaniu w mediach powyższej informacji, kobieta sama zgłosiła się na policję i naprawiła szkodę. Tłumaczyła się, że płaciła przez aplikację i nie zauważyła, że nie wszystkie produkty jej się skasowały.

Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego lubińskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia artykułów drogeryjnych w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy ul. Sikorskiego 20.
– Na podstawie zabezpieczonych nagrań ustalono, że kobieta widoczna na zdjęciu może być osobą podejrzewaną o ten czyn. Pomimo wielu czynności wykonanych w tej sprawie przez funkcjonariuszy, nie udało się ustalić jej tożsamości – mówi asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.
Policja zapewnia anonimowość.