Klasa w Kinie – seanse szkolne na wyłączność

46

Lubińskie kino Helios proponuje zupełną nowość – możliwość zakupu seansu na wyłączność dla grupy szkolnej. To wyjątkowa szansa, która umożliwia komfortowe i bezpieczne spędzenie czasu poza murami szkoły.

Fot. Pixabay

Nowa rzeczywistość stawia przed nami szereg wyzwań i zadań. Jesteśmy świadomi jaką wartością w edukacji szkolnej jest kontakt ze sztuką filmową. Nic nie skupia tak uwagi jak duży ekran i niezwykła kinowa atmosfera. Dla dzieci seans w kinie to podróż do świata magii oraz sposób na pobudzanie wyobraźni. Dla młodzieży jest to idealny pretekst do poruszenia nowego tematu, problemu oraz rozwinięcia nowych zainteresowań

– pisze kino Helios.

Klasa w Kinie to projekt pozwalający na rezerwacje sali kinowej na wyłączność dla grupy szkolnej. Niezależnie od liczby osób, w komfortowych i bezpiecznych warunkach zorganizujemy seans z każdym filmem z oferty kina. W seansie nie będą brały udziału osoby postronne.

Istnieje także możliwość zamówienia seansu ze specjalną prelekcją lub quizami dla dzieci w ramach naszych projektów edukacyjnych: Kino na Temat, Kino na Temat Junior, Akademia Filmowa.

Szeroka oferta pozwala dostosować tematykę seansu do realizowanej podstawy programowej w danej klasie. A to wszystko w cenie biletu szkolnego.

Wszystkie seanse w ramach akcji Klasa w Kinie mogą także brać udział w programach lojalnościowych „1 bilet do kina = 1zł dla szkoły” oraz „Karta Nauczyciela”.

Jak zamówić seans?

1. Wybór filmu oraz rodzaju seansu (pokaz filmu lub pokaz filmu + edukacja).

2. Kontakt z wybranym kinem Helios: telefoniczny, mailowy lub przez formularz. Wskazanie, że rezerwacja dotyczy seansu grupowego na wyłączność.

3. Potwierdzenie tytułu filmu, wybór preferowanej daty, godziny seansu i określenie liczby osób.

4. Otrzymanie potwierdzenia rezerwacji z kina.

5. Zakup biletów dla grupy (w standardowej cenie biletu szkolnego) kilka dni wcześniej lub bezpośrednio przed seansem. Bilety dla opiekunów gratis.

6. Gotowe!

Więcej informacji na stronie internetowej www.helios.pl i pod nr tel. 722 382 330.