Kino Kobiet – seanse tylko dla pań

37

W ramach cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie w środę, 17 sierpnia, o godzinie 18 zagości film „Każdy wie lepiej” – z Joanną Kulig w roli głównej. Tradycyjnie na panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. W sierpniu ciągle w tematyce wakacyjnej – przebieramy się za ogrodnika – mile widziany strach na wróble. Pamiętajcie o ogrodniczkach, flanelowych koszulach i akcesoriach ogrodniczych – zachęcają pracownicy kina.

Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie także na seanse Kina Kobiet. Korzystna oferta czeka też na grupy (minimum 10 osób).

Szczegóły na temat seansu na stronie helios.pl.