Kino dla pań

176

W najbliższym Kinie Kobiet w lubińskim Heliosie, już 17 lipca, kinomanki obejrzą film „Gloria Bell”. Oprócz tego na panie czekać będzie jak zwykle wiele innych atrakcji. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. Tym razem wyświetlona zostanie szczera, zabawna i wzruszająca słodko-gorzka opowieść o współczesnej kobiecie, czyli film „Gloria Bell”.

Motywem wieczoru będą zaś wianki. Mamy bowiem lipiec a łąki zakwitły. Organizatorzy wydarzenia zachęcają pani, by przyszły na film z wiankami na głowach.

Seans filmowy rozpocznie się o godzinie 18.30, ale do kina warto przyjść już godzinę wcześniej, bo na kinomanki czekać będą konkursy z nagrodami. Szczegóły można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na Kino Kobiet na 17 lipca. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (11 lipca) o godzinie 13.30 pod numer 500 163 746.

Bilety wygrały: Agnieszka Dec i Barbara Dłubała. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie oraz przekazanie imienia i nazwiska kinu Helios w Lubinie, które funduje zwycięzcom bilety.