Lubinianki kontra Węgierki już w niedzielę

978

FTC-Rail Cargo Hungaria tym razem zawita do Lubina. W miniony weekend z jedną z najlepszych węgierskich drużyn piłkarki ręczne KGHM MKS Zagłębia Lubin rywalizowały na wyjeździe. Teraz czas na rewanż w hali RCS: w niedzielę, 19 listopada o godzinie 14. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne bilety na to wydarzenie.

KONKURS ZAKOŃCZONY.

FTC-Rail Cargo Hungaria to druga siła w Europie, a także wicemistrz i zdobywca pucharu Węgier, który w ostatnich sezonach ramię w ramię rywalizuje z Gyor o miano najlepszej drużyny na Węgrzech. I właśnie FTC do Lubina przyjedzie w bardzo dobrych nastojach po wygranej z Gyor i to wygranej pewnej 28:22.

W bardzo dobrych nastrojach do meczu przystąpią też aktualne mistrzynie Polski. Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej rozbiły w derbowym meczu KPR Kobierzyce 37:24 i z kompletem dziesięciu zwycięstw w dziesięciu meczach są samodzielnym liderem ORLEN Superligi Kobiet.

W rozgrywkach EHF Champions League KGHM MKS Zagłębie Lubin zmierzy się z Ferencvárosi TC już po raz drugi. W Erd pod Budapesztem triumfowała węgierska ekipa.

– W pierwszym meczu popełniłyśmy zbyt dużo błędów, zarówno w ataku, jak i w obronie, szczególnie w drugiej połowie, gdzie rywalki zaczęły szybko powiększać swoją przewagę. Musimy odrobić lekcję z pierwszego meczu i zagrać dużo lepiej – mówi Bożena Karkut, trener KGHM MKS Zagłębia Lubin.

Ferencvárosi TC to jeden z najbardziej utytułowanych klubów na Węgrzech i ścisła europejska czołówka. FTC ma na swoim koncie 35 medale węgierskiej ekstraklasy, w tym 13 złotych, 22 srebrnych oraz 10 brązowych, a do tego 14 triumfów w Pucharze Węgier.

Na arenie międzynarodowej Ferencvárosi Budapeszt trzykrotnie zdobywał srebrny medal Ligi Mistrzyń, trzykrotnie w Pucharze Zdobywców Pucharu, a także raz w Pucharze EHF.

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne bilety na niedzielny mecz. Otrzymają je trzy osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji dzisiaj (16 listopada) o godz. 13.00 pod numer 516 016 166. 

KONKURS ZAKOŃCZONY.

Bilety wygrali: Artur Banaś, Adam Patacz i Mariusz Adamczyk. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.


POWIĄZANE ARTYKUŁY